на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas Патики Retropy E5 W.R.P.
adidas

adidas Патики Retropy E5 W.R.P.

Код на производ: IG9983
Šifra proizvođača: LZE97
Prosečna ocena:
5
6 glasova
6 ocena
6
(Оцени)
8.588 MKD
6.012 MKD
6.012 MKD
Заштеда: 2.576 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10- 45 1/3 29
  • 11 46 29.5
  • 6 39 1/3 24.5
  • 9- 44 28
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Беж
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Coci
Coci
30.04.2024. 21:23
Rozita
Rozita
19.04.2024. 21:31
Трајче
Трајче
08.02.2024. 19:26
Daniela
Daniela
06.02.2024. 10:44
Јованчо
Јованчо
01.12.2023. 07:13
Xhejlan
Xhejlan
29.10.2023. 16:05

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HM2494
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.172 MKD
Заштеда 40%
5.288 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9250
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.052 MKD
Заштеда 40%
5.088 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IM4496
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.001 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IM4489
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H03472
Цена 7.388 MKD
Големина
7-
8
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10-
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9-