на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas Патики OZWEEGO W
adidas

adidas Патики OZWEEGO W

Код на производ: IE9509
Šifra proizvođača: LZC42
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7404
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер HF7477
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер H33586
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA6501
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7