на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN
Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN

Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 SN

Код на производ: FQ8201-100
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Боја Бела
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9311
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.491 MKD
Заштеда 30%
4.988 MKD
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DX0577-386
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.914 MKD
Заштеда 40%
8.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер FB8338-063
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U9060GRY
Цена 11.590 MKD
Големина
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики M2002RBK
Цена 9.390 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF1939-100
Цена 8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A08789C
Цена 5.190 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A173-131
Цена 4.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1202A360-118
Цена 5.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5