на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike Патики VaporMax 2023
Nike

Nike Патики VaporMax 2023

Код на производ: DV1678-003
15.290 MKD
15.290 MKD
15.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air VaporMax 2023 Flyknit се машки патики кои ќе направат да се чувствувате како да одите по воздух. Зачекорете во Air VaporMax 2023 за да видите како се направени. Иновативната технологија се открива преку перфорираната облога за чорапи. Растегливиот горен дел Flikknit е направен од најмалку 20% рециклирана содржина. Со овие патики ќе одите по воздух и ќе се чувствувате полесни од воздухот, бидејќи оваа патика тежи помалку од кој било друг модел со оваа единица Air досега. Поддржувачкиот горен дел на Fliknit создава впечатлив визуелен изглед кој е беспрекорен, прозрачен и се чувствува лесен како воздух. Првата едноделна воздушна единица која се протега по целата должина на патиката, овозможува помазни транзиции и додава неверојатно амортизирање. Бесшевната јака го обликува глуждот и помага да се намалат жешките точки.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4545-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CU4489-722
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD5925-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4801-722
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.713 MKD
  Заштеда 30%
  9.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5