на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike

Nike Патики Air Max 95 Recraft

Код на производ: CJ3906-404
9.490 MKD
9.490 MKD
9.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Детските патики за тинејџери Nike Air Max 95 Recraft слават 25 години од дебито на овој иконски модел, одржувајќи ги оригиналните дизајнерски линии. Горниот дел од природна и синтетичка кожа со текстилни делови е издржлив и обезбедува поддршка за детските стапала. Единицата за воздух со целосна должина додава ублажена удобност на секој чекор, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува влечење на различни површини. Повлажните линии на дизајнот носат добро познат изглед инспириран од човечката анатомија, дизајниран од Sergio Lozano. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен и синтетички горен дел
 • Флуоресцентни детали
 • Среден ѓон од пена
 • Единица за воздух во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Тегет
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD3297-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-493
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C881-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-361
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C659-782
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.590 MKD
  Големина
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH2933-111
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y