на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike

Nike Патики Air Max 90 LTR

Код на производ: DV3607-001
8.790 MKD
8.790 MKD
7.032 MKD
Заштеда: 1.758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детските патики за тинејџери Nike Air Max 90 LTR се враќаат со уште подобро чувство за вас. Со уште помеко и пофлексибилно перниче и форма која им дава на прстите повеќе простор за движење, овие патики се синоним за удобност. Дизајнерските линии и воздушната единица сè уште се таму за да го донесат овој омилен модел од 90-тите во новата генерација. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа обезбедува издржливост и класично чувство. Единицата Air Max нуди помеко чувство што е погодно за деца. Покрај тоа, меката и флексибилна пена овозможува лесни чекори. Дополнителните облоги околу глуждот обезбедуваат кадифено чувство за да можете да се лизнете во удобност. Гумениот ѓон со целосна должина има жлебови за флексибилност, така што секој чекор е природен. Забавувајте се и покажете ги вашите нови омилени патики.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен Waffle ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-363
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-605
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y