на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike

Nike Патики Air Max 270

Код на производ: AO2372-407
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 270 се детски lifestyle патики со кои вашите малечки ќе шетаат како во воздух. Nike Air Max 270 со првата единица Max Air создадена специјално за колекцијата Nike Sportswear, овие патики обезбедуваат неоспорна удобност и стабилност. Единицата Max Air апсорбира и враќа енергија со секој чекор Овие детски патики се дизајнирани врз основа на оригиналниот модел Air Max 180 од 1991 година, од кој го наследиле претеран јазик и лого, но во исто време носат модерен дизајн и нови технологии правејќи оваа патика од омилените производи на Nike Brand. Единицата Max Air со голем волумен во петицата нуди адаптивно амортизирање, а еластичната конструкција на патиката обезбедува добро чувство и одлично вклопување. Системот за поврзување обезбедува стабилност и удобност.
Спецификација:

 • Детски патики - lifestyle
 • Гумен ѓон
 • Max Air единица

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Боја Тегет
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH2933-111
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y