на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W

Патики STAN SMITH W

Код на производ: ID4541
Šifra proizvođača: LYU71
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5128
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5858-346
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.490 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Дуксер DTA241F620-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7406
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074381
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-001
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY3558
5.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5