на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas

adidas Патики RETROPY E5

Код на производ: IE7062
Šifra proizvođača: LZC29
Prosečna ocena:
8.588 MKD
8.588 MKD
6.870 MKD
Заштеда: 1.718 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RETROPY E5 се vintage женски lifestyle патики делумно направени од рециклирани материјали. Гледајте брзо, чувствувајте се кул. Оваа модерна верзија на аdidas патиките од старата школа лесно ги комбинира стилот и удобноста. Комбинацијата на текстил и антилопа на горниот дел создава класичен изглед, а различните бои овозможуваат модерна носливост. Средниот ѓон со одзив BOOST го ублажува секој ваш чекор, така што знаете дека сте подготвени за тој ден кога и да ги облечете овие патики. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со слоеви од антилопа
 • Синтетички ентериер
 • BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Драгана
  Драгана
  03.03.2024. 18:15
  Odlicen e

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HJ7870
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IM9821
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN8329
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9654
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.462 MKD
  Заштеда 35%
  3.788 MKD
  Големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6