на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas Патики STAN SMITH CS
adidas

adidas Патики STAN SMITH CS

Код на производ: ID2045
Šifra proizvođača: LYR97
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas STAN SMITH CS се машки lifestyle патики во ретро стил, но овој пат во модерни бои. Овие патики сè уште можат да се пофалат со безвременски дизајн, а истовремено добиваат модерни бои и варијации. Овој пар патики повторно ја замислува класиката со менување на изгледот. Горниот дел е од антилопа, а ѓонот станува гумена лента. Оваа верзија на познатиот модел и дава на силуетата разигран и лесен израз. Фрлете ги за да го подигнете вашиот стил на следното ниво и да ширите опуштени вибрации.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа
 • Текстилен горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Зелена
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.172 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9250
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.052 MKD
  Заштеда 40%
  5.088 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4496
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.001 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-