на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike Патики Air Max 90 Futura
Nike

Nike Патики Air Max 90 Futura

Код на производ: FN7170-133
10.890 MKD
7.623 MKD
7.623 MKD
Заштеда: 3.267 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Зграпчете го животот за врвки, забавувајте се и уживајте во Air Max 90 Futura женските lifestyle патики. Антилопа со принт од говедска кожа е споена со графика од говедска кожа на ѓонот за да додаде малку забава во вашата облека. Плус, кадифено перниче за глуждот се комбинира со докажани воздушни перничиња за да останете пријатни. Техничките детали како обликуваната пластика на петицата и капиците се споени со вистинска кожа за визуелен судир што додава нова длабочина на класичната силуета. Лебдечките логоа на Swoosh, рабовите во облик на заби околу ѓонот и отворените рабови дополнително го освежуваат овој иконски модел. Надворешниот waffle гумен ѓон додава винтиџ стил и издржливо влечење. Супер кадифен среден ѓон обезбедува удобност и изглед од 90-тите што го сакате. Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Горен дел од велур
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FD0892-034
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.795 MKD
  Заштеда 50%
  5.590 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.245 MKD
  Заштеда 50%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DR4973-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.745 MKD
  Заштеда 50%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-675
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5