на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas

adidas Патики STAN SMITH W

Код на производ: ID4535
Šifra proizvođača: LYU67
Prosečna ocena:
6.688 MKD
4.681 MKD
4.681 MKD
Заштеда: 2.007 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5- 38 2/3 24
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Бела
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Teodora
Teodora
31.12.2023. 16:12

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5912
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.791 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер II8040
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.211 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H20410
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.955 MKD
Заштеда 60%
4.888 MKD
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер IJ9771
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.301 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7406
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.791 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
Цена 5.171 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-