на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma Патики RS-X Efekt Thrifted
Puma

Puma Патики RS-X Efekt Thrifted

Код на производ: 392111-02
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Puma RS-X Effect Thrifted се совршен избор за сите оние кои бараат удобност и стил во едно. Овие патики се направени од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност при носење. Инспирацијата за дизајнот на овие патики доаѓа од моделите на Puma од минатото, што им дава уникатен и препознатлив изглед. Покрај тоа, овие патики имаат технологија Puma Running System (RS) која обезбедува максимална удобност и перформанси при носење. Овие патики се идеални за секојдневен или спортски стил и одлично ќе се вклопат со вашата гардероба. Со женските патики Puma RS-X Effect Thrifted, ќе добиете стилски изглед и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Технологија на газиштето на Puma Running System

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389861-01
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386273-01
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  Големина
  35.5
  37.5
  38
  38.5
  39
  40