на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W
adidas

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE W

Код на производ: IG0344
Šifra proizvođača: MAX60
6.088 MKD
6.088 MKD
4.262 MKD
Заштеда: 1.826 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HN5899
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4030
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA6429
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 MKD
Заштеда 35%
3.688 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5128
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7