на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike

Nike Патики Air Max Pulse

Код на производ: FD6409-003
Prosečna ocena:
10.790 MKD
10.790 MKD
8.093 MKD
Заштеда: 2.697 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Останете верен на наследството на Air Max во новата сезона и потопете се во удобноста на женските патики Nike Air Max Pulse. Инспирирана од лондонската музичка сцена, моделот го носи духот на underground, кој особено се одразува во бојата. Средниот ѓон и деталите на него даваат свеж, чист изглед, а овој пар патики можете да го носите во различни прилики, кои ги надминуваат шините. Воздушните перничиња носат надградена верзија на Air Max 270, обезбедувајќи подобро отскокнување. Новиот систем за воздушно оптоварување со точка се карактеризира со пластична штипка што ја распределува тежината на целните локации низ воздушната единица, обезбедувајќи уникатно искуство за амортизирање и враќање. Не мора да излезете од вашата комфорна зона за да ги поместите вашите граници кога го имате моделот Air Max Pulse. Неговиот комфор, дизајн и перформанси се создадени за градските улици, затоа спојте ги со омилената облека и уживајте во денот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Air
 • Текстилен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Сашо
  Сашо
  04.11.2023. 16:34
  Одличен производ

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7006-030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4603-234
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-623
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5