на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas

adidas Патики GAZELLE

Код на производ: IG4986
Šifra proizvođača: LZE45
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IR7787
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер GF0198
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.047 MKD
Заштеда 35%
4.688 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK7340
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IR9892
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер H06666
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-