на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

Код на производ: IF7981
Šifra proizvođača: MCG54
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 42
  • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Jordan
Jordan
21.11.2023. 16:07
Isti kako na slikata, brza dostava, sekoja pofalba !

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер H06667
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA4883
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.862 MKD
Заштеда 30%
4.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HK2791
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-