на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas Патики RESPONSE
adidas

adidas Патики RESPONSE

Код на производ: IE9867
Šifra proizvođača: MDI51
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RESPONSE се удобни, класични женски lifestyle патики со изразито спортски стил. Внимавајте со подигнатиот среден ѓон и смелите детали на овие патики. Овие патики потсетуваат на аdidas патиките за трчање од раните 2000-ти, со својата високотехнолошка конструкција. Мрежестиот и текстилниот горен дел со различни слоеви обезбедува спортски вибрации. Рефлектирачките детали на страничните панели и петицата изгледаат кул, но помагаат и да ги задржите вашите стапала видливи при слаба осветленост. ДНК-та на патиките за трчање од 2000-тите го подигнува повеќе од вашиот стил.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстил и мрежест горен дел со синтетички слоеви
 • Текстилен ентериер
 • ЕVА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Katerina
  Katerina
  08.04.2024. 08:19
  Odlicen proizvod

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0602
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.900 MKD
  Заштеда 15%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4034
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5128
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HF7477
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.397 MKD
  Заштеда 35%
  3.688 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7