на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas Патики STAN SMITH B-SIDE
adidas

adidas Патики STAN SMITH B-SIDE

Код на производ: ID2042
Šifra proizvođača: LYR97
Prosečna ocena:
6.088 MKD
4.261 MKD
4.261 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 11 46 29.5
  • 7- 41 1/3 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Црна
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Radica
Radica
01.02.2024. 19:02

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер IR9866
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IM9408
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.791 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HK2791
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.752 MKD
Заштеда 40%
4.588 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IM2116
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.631 MKD
Заштеда 30%
5.188 MKD
Големина
2XL
L
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H03472
Цена 7.388 MKD
Големина
7-
8
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10-
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9-