на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

Код на производ: GY6813
Šifra proizvođača: LPZ11
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се женски lifestyle патики со футуристички изглед кои се удобни како што изгледаат. Поминете ги границите на винтиџ стилот. Овие адидас патики ја мутираат ДНК од деведесеттите во нешто сосема ново. Покажете ја целата моќ и добар стил на овие патики во комбинација со шорцеви или шорцеви. Чекорете со самодоверба кон неверојатно удобниот средниот ѓон EVA и Adiprene+ кој обезбедува одлично амортизирање.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен и кожен горен дел со прекривки од велур
 • Лого на adidas
 • ЕVА среден ѓон
 • Adiprene+
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Sejdi
  Sejdi
  16.04.2024. 16:04
  *****

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7404
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HF7477
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер H33586
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6501
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  Заштеда 20%
  3.388 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7