на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike

Nike Патики Air Max 90 LTR

Код на производ: DV3609-103
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 90 LTR е детска патика со иконски изглед што носи поголема удобност и флексибилност додека го задржува класичниот воздушен ѓон што го знаете и го сакате. Класичниот изглед од 90-тите се добива со комбинирање на природна и синтетичка кожа, што ги прави патиките издржливи и лесни за одржување. Единицата за воздух Max Air обезбедува удобна амортизирана потпора, додека длабоките обрасци во ѓонот овозможуваат поголема флексибилност на стапалото. Обложениот дел на глуждот се комбинира со меки перничиња од пена за чувство на целодневна удобност. Дозволете и најмладите љубители на стилот Air Max да го носат овој легендарен дизајн на свои нозе.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Лого на Nike Swoosh
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца
  Возраст За бебе
  Бренд Nike
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD0694-100
  Цена 6.232 MKD
  Заштеда 20%
  7.790 MKD
  Големина
  3.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV3607-101
  Цена 5.094 MKD
  Заштеда 40%
  8.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики CD6864-026
  Цена 7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики CD6864-126
  Цена 7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ1602-100
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  1.5Y
  10.5C
  11.5C
  11C
  12.5C
  12C
  13.5C
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3Y