на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 DSW

Код на производ: FJ4229-001
11.290 MKD
11.290 MKD
8.468 MKD
Заштеда: 2.822 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 41
  • 42
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:13
Дуксер FB7921-113
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5