на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike Патики React Vision DSW
Nike

Nike Патики React Vision DSW

Код на производ: FJ4231-100
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Наумче
Наумче
07.09.2023. 16:04

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5326-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.007 MKD
Заштеда 15%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FZ4709-104
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA7180-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.350 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
Големина
L
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5