на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike Патики Air Max 90 LTR
Nike

Nike Патики Air Max 90 LTR

Код на производ: DV3607-103
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детските патики Nike Air Max 90 Leather се враќаат сега со уште подобро чувство за вас. На овие иконски патики, амортизацијата сега е уште помека и пофлексибилна, единицата Max Air е наместена за растење на стапалата, а обликот нуди повеќе простор за вашите прсти. Со дизајн и изглед кој сè уште е ист, тие ги носат омилените вибрации од деведесеттите на новата генерација. Вистинската и синтетичка кожа во горниот дел е издржлива и дава класично чувство. Единицата Max Air е помека и специјално прилагодена за деца, а флексибилната пена го олеснува чекорот. Дополнителното полнење на отворот носи кадифено чувство и обезбедува целосна удобност. Гумениот ѓон има жлебови со цела должина за флексибилност, така што секој чекор се чувствува природно.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистински и синтетички
 • Max Air единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-672
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-363
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-605
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y