на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike

Nike Патики Air Jordan 1 Low

Код на производ: 553558-065
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Инспирирани од оригиналниот модел кој дебитираше во 1985 година, машките lifestyle патики Air Jordan 1 Low нудат чист, класичен изглед кој е препознатлив, но секогаш свеж. Со иконски дизајн, овие патики одат со сè. Единицата за ѓон со капсулиран воздух обезбедува лесно амортизирање. Кожниот горен дел нуди издржливост и врвен изглед. Цврстиот, гумен ѓон ја подобрува тракцијата на различни површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Вграден воздушен ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV4587-252
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-113
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4801-722
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.713 MKD
  Заштеда 30%
  9.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5