на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike Патики Air Max
Nike

Nike Патики Air Max

Код на производ: FJ4606-100
9.890 MKD
9.890 MKD
6.923 MKD
Заштеда: 2.967 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max се детски lifestyle патики, кои воодушевуваат со иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата од текстил, кожа и најлон нежно ги обвива вашите стапала и покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Тие имаат плиток профил со логото на Nike што јасно говори за вашата спортска посветеност и љубов кон брендот. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за деца
 • Горен дел од текстил, синтетичка кожа и најлон
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Редизајнирана единица Max Air
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-605
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-363
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-672
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y