на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike

Nike Патики Air Max Furyosa

Код на производ: DH0531-101
Prosečna ocena:
10.890 MKD
10.890 MKD
8.712 MKD
Заштеда: 2.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Онаму каде што модата се среќава со максимална удобност, се создаваат женските lifestyle патики Nike Air Max Furyosa. Инспириран од изгледот на патиките за трчање од 90-тите, Nike Air Max Furyosa внесува нов пресврт во спортската облека. Брановидните линии и богатата мешавина на материјали, како што се мрежните и TPU деталите, му даваат елегантен изглед. Воздушните единици во петицата и средниот ѓон од пена овозможуваат поголемо амортизирање, што значи поголема удобност. Тие се дизајнирани специјално за обликот на женското стапало, што се рефлектира во поголема потпора на лакот, пошироко предно стапало и спуштени сечила на глуждот. Системот за двојно прицврстување ви овозможува да го прилагодите прицврстувањето според вашиот сопствен стил. Бидете смели, храбри, чекорете самоуверено во патики кои ќе бидат ѕвезда на секоја облека. Гумен Waffle ѓон обезбедува влечни својства.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Двоен систем за прицврстување
 • Плиток профил
 • Единица Air за воздух во петицата
 • Дополнителен сет на врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Daniela
  Daniela
  17.06.2023. 16:12

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.373 MKD
  Заштеда 35%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-633
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-328
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.681 MKD
  Заштеда 10%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5