на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike

Nike Патики React Vision

Код на производ: DC3954-001
9.890 MKD
9.890 MKD
7.418 MKD
Заштеда: 2.472 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45.5
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики за тренинг Nike React Vision се приказна за надреална удобност. Слоевити текстури, форми и живописни бои се комбинирани во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа, додека пената React и исклучително кадифен јазик обезбедуваат надреална удобност. Ткаенините со богата текстура придонесуваат за постојано менување на чувството. Во комбинација со проѕирен штитник за потпетици и заоблени странични панели, тие создаваат уникатен слоевит изглед. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува да се истакнат боите и надреалните текстури. Неговиот суптилен модел додава совршена количина на сјај на вашиот изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • React пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер FB7290-281
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8.5
  9
  9.5