на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW
Патики Air Max TW

Патики Air Max TW

Код на производ: FD4318-161
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max TW се машки патики со модерен дизајн, со акцент на удобноста и перформансите. Горниот дел на патиките е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи комбинација од кожа и синтетика, со перфорации кои обезбедуваат вентилација и ги одржуваат стапалата суви и свежи при носење. Патиките имаат издржлив гумен ѓон кој добро се лепи на различни површини, а дополнително се опремени со единица Air-Sole во петицата која обезбедува одлично амортизирање и удобност при секој чекор. Овој модел одлично ќе ги придружува најразличните активности и може да се комбинира со различни парчиња облека. Овие патики се многу популарни меѓу љубителите на брендот и модел Nike, како и меѓу љубителите на спортски активности, поради нивната единствена комбинација на стил и перформанси.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Кожен и синтетички горен дел
 • Гумен ѓон
 • Технологија за амортизирање Air-Sole

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT31525-ACK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.354 MKD
  Заштеда 40%
  5.590 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-051
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.274 MKD
  Заштеда 40%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA241F631-04
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IA6501
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.371 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241F605-05
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5