на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики WEMBLEY WOMAN
ACBC

ACBC Патики WEMBLEY WOMAN

Код на производ: AWECD10WNU
13.490 MKD
8.094 MKD
8.094 MKD
Заштеда: 5.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ACBC
Боја Бела
ПроизведувачACBC, Via Guido Cavalcanti, 5 Milan, Lombardy 20127, Italy
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara