на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike Патики Bliss Next Nature
Nike

Nike Патики Bliss Next Nature

Код на производ: FJ4741-100
9.890 MKD
9.890 MKD
6.428 MKD
Заштеда: 3.462 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Постои изрека дека нема успех без болка, но со женските патики NIKE Bliss Next Nature, оваа изрека престанува да важи. Кога трчањето ќе стане навика, стабилноста и удобноста се двете клучни ставки што очекувате да ги обезбедат патиките. Создадени специјално за жени, тие имаат поширок отвор бидејќи студиите докажаа дека женските глуждови се поставени повеќе напред од мажите. Редизајнираниот горен дел носи поелегантен стил и придонесува за стабилност при подолги или пократки трчања. Горниот дел е изработен од мрежест материјал и синтетичка кожа и на тој начин придонесува за лесно чувство и дишење, но и за стабилност и издржливост. Единицата Max Air сместена директно под петицата обезбедува неверојатна удобност при секој чекор.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Лого Nike
 • Max Air единица
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-601
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-675
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5