на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike Патики Blazer '77
Nike

Nike Патики Blazer '77

Код на производ: FD0378-121
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Blazer '77 е машка lifestyle патика за секојдневно уживање и одличен стил за секоја пригода. Плиткиот профил зрачи со софистицираност, надополнет со зашиени детали на кожниот горен дел. Гумениот ѓон обезбедува голема удобност при секој чекор. Деталите на врвките ќе внесат веселост во вашите денови, а во исто време ќе им донесе насмевка на сите чии очи се среќаваат со моделот Nike Blazer '77. Ретро модел кој одлично се вклопува во денешните модни трендови. Врзете ги врвките и уживајте во секоја авантура што ви претстои.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Лого на Nike Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4545-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CU4505-825
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.894 MKD
  Заштеда 40%
  6.490 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8.5
  9
  9.5