на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike

Nike Патики Air Force 1 '07

Код на производ: DD8959-111
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Угаснете ја вашата жед за стил со Nike Air Force 1 '07 женските lifestyle патики. Задржувајќи го сето она што најдобро го знаете - легендарниот комфор, конструкцијата од 80-тите резонантна од епохата и стилот „ништо освен кошарката“, нивната завршница, модерните бои и детали го задржуваат статусот на посакувана патика надвор од теренот. Пријатната ткаенина ви носи летна естетика, додека уникатниот третман на средниот ѓон обезбедува уникатен финиш. Од цврстите шевови до врвната кожа до дизајнот на ѓонот, тие обезбедуваат долготраен стил. Првично дизајнирани за кошарка, Nike Air перничињата обезбедуваат леснотија и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Nike Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-063
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-675
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FD0892-291
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.795 MKD
  Заштеда 50%
  5.590 MKD
  Големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5