на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike Апостолки Bella Kai
Nike

Nike Апостолки Bella Kai

Код на производ: AO3622-607
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Женските апостолки Nike Bella Kai носат удобност во соблекувалната на плажа, базен или теретана. Пената со двојна густина ќе им даде на табаните пријатно чувство на мекост, што ги прави идеални за носење при топло време. Меките и вградени ремени обезбедуваат удобно вклопување, додека текстурата од шевронен на ѓонот обезбедува сигурно држење и спречува лизгање. Синтетичкиот материјал брзо се суши, па забавата во водените активности е загарантирана. Ѓонот е специјално дизајнирана за обликот на женското стапало.
Спецификација:

 • Женски апостолки
 • Пена со двојна густина
 • Состав: 100% синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Апостолки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DM6125-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц DM6247-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц DV7797-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.990 MKD
  Големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV8245-611
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FV4230-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Апостолки AO3622-001
  Цена 1.990 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.688 MKD
  Големина
  3
  5