на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas Патики Nizza Bonega
adidas

adidas Патики Nizza Bonega

Код на производ: HQ9842
Šifra proizvođača: LRK15
6.788 MKD
6.788 MKD
4.752 MKD
Заштеда: 2.036 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со женските lifestyle патики на adidas NIZZA BONEGA, ретро иконата добива свеж, модерен изглед. Одличен модел на полудлабоки патики кој открива две страни од вашата природа - женствена и модерна. Како топлите зраци на сонцето, овие патики на adidas Nizza Bonega не потсетуваат на пријатни денови. Нивната мека памучна конструкција работи рака под рака со влошки од мемори пена за да обезбеди целодневна удобност. Одвојувачката торбичка за ситници се поврзува со ременот во пределот на зглобот, практична е и многу интересна. Мазниот ѓон на платформа додава висина без да ја жртвува удобноста. Патиките се со полудлабок профил со класични врвки и познатите 3 линии. Тие се направени од природни и обновливи материјали како дел од нашето патување за да се стави крај на пластичниот отпад. Спојте ги со тексас здолниште или фустан и уживајте во новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Торбичка што се вади
 • Подножје од мемори пена
 • Текстилен ентериер

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HE9562
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.248 MKD
  Заштеда 45%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FM3307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HN5899
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5592
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HN5890
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IJ7773
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6