на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

Код на производ: HQ9841
Šifra proizvođača: LRK14
8.088 MKD
5.662 MKD
5.662 MKD
Заштеда: 2.426 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega се женски lifestyle патики, идна класика инспирирана од легендарниот оригинал. Уживајте во секој ден со овие стилски легендарни патики. Тие се разликуваат од оригиналите по нова палета на бои која ќе ве натера да сонувате за сонце и цвеќиња. Влошките од мемориска пена додаваат удобност и обезбедуваат одлично амортизирање. Мала монтажна торбичка со патент, закачена со врвки, е совршено место за складирање на сите ваши мини неопходни работи. Каде и да одите во овие аdidas патики, ќе се чувствувате и ќе изгледате добро. Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а не можете да погрешите со овие патики adidas Superstar Bonega.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Класично врвкање
 • Мала монтажна торбичка со патент
 • Влошки од мемори пена
 • Гумен ѓон на платформата

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Плава
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.955 MKD
  Заштеда 60%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IJ9771
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.301 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  Цена 5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-