на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD
Патики GAZELLE BOLD

Патики GAZELLE BOLD

Код на производ: HQ6894
Šifra proizvođača: MBU94
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Gazelle Bold се женски lifestyle патики со иконски дизајн со модерни детали донесени од 21 век. Првично дизајнирани за фудбал, овие ретро-елегантни патики сега прераснаа во иконски патики од улична мода. Горниот дел од велур носи ретро атмосфера од 90-тите и нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Мекиот среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Наредениот трислоен ѓон на платформа буквално ве носи на следното ниво. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите 3 линии. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и тргнете да се соочите со новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од велур
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Логото на adidas
 • Трослоен ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Плава
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF0A8532JK31
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.923 MKD
  Заштеда 30%
  9.890 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA231G602-80
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E3-606-1-348
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.174 MKD
  Заштеда 40%
  5.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5