на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas Патики Oznova
adidas

adidas Патики Oznova

Код на производ: HP2886
Šifra proizvođača: MBT50
8.688 MKD
8.688 MKD
6.516 MKD
Заштеда: 2.172 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики lifestyle adidas OZNOVA внесуваат футуристички шмек во дизајнот за удобност и стил на новата генерација. Зборот суптилност не постои кога ќе го облечете овој модел. Дали сакате да се истакнете, да бидете забележани и запаметени? Оставете место на едноставноста и добијте го моделот OZNOVA. Модерната технологија инспирирана од патиките за трчање од 90-тите се среќава со спортско-шик стил за ден на удобност. Мрежестиот горен дел со слоеви за поддршка, амортизацијата Adiplus и EVA и подигнатиот ѓон се повеќе од доволна причина да уживате во флексибилноста и издржливоста на моделот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Adiplus и ЕVА влошки
 • Состав на горниот дел: синтетички, текстил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0602
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.900 MKD
  Заштеда 15%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4034
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5128
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HF7477
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.397 MKD
  Заштеда 35%
  3.688 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7