на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas

adidas Патики FORUM BOLD

Код на производ: HQ6953
Šifra proizvođača: LYX27
Prosečna ocena:
7.488 MKD
7.488 MKD
5.616 MKD
Заштеда: 1.872 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Bold се женски патики lifestyle кои комбинираат класика и модерни детали. Погледнете го светот околу вас од повисока перспектива, однесете го вашиот поглед на следното ниво во овие патики на adidas со лесна платформа. Овие патики ја истакнуваат вашата женственост, без оглед на облеката што ќе ја изберете. Кожниот горен дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на adidas што го истакнува спортскиот бренд на кој најмногу му верувате. Перфорациите помеѓу 3-те линии ја зголемуваат можноста за дишење. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Денес, овие патики со истакнат дизајн „X“ владеат со улиците и урбаниот стил со препознатлива автентичност на adidas.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Логото на adidas
 • Перфорации
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Verica
  Verica
  09.10.2023. 09:16
  Super ste

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5913
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC8343
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HN5890
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5132
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  L
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-