на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas Патики ASTIR
adidas

adidas Патики ASTIR

Код на производ: GY2597
Šifra proizvođača: MDE43
8.088 MKD
5.662 MKD
5.662 MKD
Заштеда: 2.426 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas ASTIR се динамични женски патики со флуидни линии, делумно направени од рециклирани материјали. Да се биде „астри“ значи да се биде во состојба на занес. И токму затоа овие аdidas патики се наречени така. Комбинирајќи елементи од раните 2000-ти со уникатен модерен изглед, овие патики ќе донесат премиум чувство во вашиот секој ден. Горниот дел од мрежата од сендвич има премиум кожени облоги за удобност што ќе ве натера да бидете возбудени да ги облечете овие патики. Минимум 50% од материјалите што се користат за изработка на овој врв се рециклирани содржини. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски патики lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од сендвич мрежа со кожни облоги
 • Текстилна облога
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирани материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Беж
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IA6501
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.371 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5580
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.352 MKD
  Заштеда 40%
  5.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9653
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.452 MKD
  Заштеда 40%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  Цена 5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-