на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas Патики Treziod 2.0
adidas

adidas Патики Treziod 2.0

Код на производ: HP3121
Šifra proizvođača: LZM35
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Treziod 2.0 машките lifestyle патики се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Ретро стилот е во мода, па adidas го редизајнираше моделот од 80-тите. Горниот текстилен дел е зајакнат со прекривки од велур, со што се постигнува совршена рамнотежа на флексибилност, издржливост и дишење. Модерното засилување на петицата дава посебен изглед и чувство на стабилност. Носете ги насекаде, во секое време и чувствувајте се удобно благодарение на лесниот среден ѓон EVA.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IR7787
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5090
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.688 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM9408
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6043
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  10-
  11
  8-
  9