на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike Патики Air Max 90 LT
Nike

Nike Патики Air Max 90 LT

Код на производ: CD6864-015
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 90 LTR е детска lifestyle патика за тинејџери, која комбинира ретро и модерни детали. Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно вклопување на овие патики со остатокот од вашата гардероба. Тие пленат со својот дизајн и изглед, кои сè уште се исти како во деведесетите, со вистинска и синтетичка кожа во горниот дел, но и со уште помеко и пофлексибилно перниче, како и Max Air единица која е прилагодена за раст на стапалото. Обликот на овој модел им дава на прстите повеќе простор за движење. Дополнителните влошки околу зглобот на глуждот обезбедуваат чувство на мекост, а удобната и флексибилна пена ги олеснува вашите чекори. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие Nike патики. Изберете Nike Air Max 90 LTR патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Единица за воздух Air Max
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Gabriela
  Gabriela
  29.02.2024. 16:32
  Удобни и убаво изработени .

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ9779-200
  11.990 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV3485-100
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  4.348 MKD
  Заштеда 35%
  6.690 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y