на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike Патики Jordan 1 Elevate High
Nike

Nike Патики Jordan 1 Elevate High

Код на производ: DN3253-121
10.990 MKD
10.990 MKD
10.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Jordan 1 Elevate High е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Издигнете се над стереотипите на секојдневието и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива со овие Nike патики со ѓон на платформа. Остриот кожен горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите на предната страна обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Контрастните бои на кожата, освен што придонесуваат за естетиката, го зголемуваат и бројот на комбинации на облека. Посебна карактеристика на овие патики е скриениот патент на внатрешната страна на патиките. Густата подлога од пена додава висина и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од остра кожа
 • Врвки
 • Контрастни бои
 • Патент
 • Nike Air технологија
 • Перфорации на предната страна
 • Лого на Nike
 • Ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-633
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-601
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5