на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas

adidas Патики Stan Smith Bonega

Код на производ: HQ4253
Šifra proizvođača: MDB64
7.488 MKD
5.241 MKD
5.241 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Stan Smith Bonega се женски патики во препознатливиот стил на Stan Smith, сега со нови пропорции, делумно направени од рециклирани материјали. Поздравете го вашиот нов стил. Моќните детали даваат максимално влијание на класичните аdidas патики и создаваат силен изглед со кој можете гордо да го покажете каде и да одите. Синтетичкиот горен дел нежно, но доволно цврсто се обвиткува околу вашите стапала. Нивниот горен дел е направен од најмалку 50% рециклирана содржина и тие се само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Синтетички горен дел
 • Горниот дел направен од најмалку 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.491 MKD
  Заштеда 30%
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN5890
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.452 MKD
  Заштеда 40%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IA6502
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.301 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.421 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  Цена 5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-