на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma Патики RS-X
Puma

Puma Патики RS-X

Код на производ: 391932-01
8.790 MKD
8.790 MKD
6.593 MKD
Заштеда: 2.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA RS-X се машки lifestyle патики со модерен дизајн. Горниот дел изработен од врвен материјал од антилопа со мрежести детали нежно и лесно ги обвива вашите стапала и ја обезбедува потребната пријатност и удобност, а во исто време ги држи цврсто, обезбедувајќи сигурност на вашиот чекор. Овие машки патики со модерен изглед, класичен дизајн и низок профил, лесно ќе ги комбинирате со вашиот спортски елегантен стил. Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и го продолжува животниот век на овие патики. Логото на Puma јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате. Овие патики се синоним за стил кој им пркоси на границите.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Состав: врвен материјал од антилопа и мрежести детали
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазик и јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 534376-76
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 380190-03
  5.262 MKD
  Заштеда 15%
  6.190 MKD
  Големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 395936-01
  6.792 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 396464-01
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.490 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46