на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas Патики FORUM BONEGA X
adidas

adidas Патики FORUM BONEGA X

Код на производ: HQ6043
Šifra proizvođača: LRJ59
Prosečna ocena:
4.3
2 glasa
2 ocene
2
(Оцени)
8.088 MKD
8.088 MKD
6.066 MKD
Заштеда: 2.022 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Истражете го градот во цврстите женски патики на adidas Forum Bonega X. Во далечната 1984 година, на теренот се појавија патики на adidas Forum и засекогаш ја променија историјата на кошарката. Денес, овој модел на патики станува омилен во урбаната мода и лесно се вклопува во различни стилови и смели модни комбинации. Слободно можете да го следите вашето чувство за авантура низ градот на ребрестиот ѓон кој совршено го фаќа тротоарот. Каде и да завршите, слоевитиот, монохроматски стил ќе остави силен впечаток. Влошката од мемори пена го носи врвното чувство на мекост под нозете. Ременот на раката со потпис е акцентиран со стилски додаток што се повлекува. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Длабок профил
 • Врвки и велкро
 • Ѓон на платформа
 • Текстилна облога
 • Влошка со мемориска пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Jana
  Jana
  26.12.2023. 16:52
  Мери
  Мери
  08.05.2023. 17:09

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5576
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.372 MKD
  Заштеда 35%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H15823
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  Големина
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5913
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7