на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA 2B

Код на производ: IG2395
Šifra proizvođača: LRK29
8.088 MKD
8.088 MKD
6.066 MKD
Заштеда: 2.022 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega 2B е женска патика lifestyle, идна класика инспирирана од легендарниот оригинал. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на adidas со платформа. Горниот дел совршено меко ги обвиткува вашите стапала и во исто време им ја дава потребната цврстина. Лесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-елегантен стил нема да биде доведен во прашање. Луксузната мемори пена под нозете дава чувство на кадифе и одење по облаци. Патиките се со потесен профил со класични врвки и перфорации помеѓу 3-те линии. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Омилени тесни фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Класичен крој
 • Мемориска пена
 • Перфорации
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H34594
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.844 MKD
  Заштеда 50%
  3.688 MKD
  Големина
  34
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN8329
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7