на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike

Nike Патики Air Max 97 SE

Код на производ: DV2619-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките патики Nike Air Max 97 SE комбинираат ретро стил со модерни перформанси. Инспириран од брзите возови, овој модел има препознатлив дизајн со линии кои потсетуваат на пруги. Горниот дел е направен од комбинација на синтетичка кожа и текстил, обезбедувајќи издржливост и удобност. Технолошкиот систем Air Max во ѓонот обезбедува неспоредлива удобност и амортизација, дури и за време на долгите денови на нозе. Без разлика дали се користат за трчање, тренинг или секојдневно носење, машките патики Nike Air Max 97 SE се совршен избор за мажи кои сакаат да го истакнат својот стил додека уживаат во удобноста и перформансите.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух Air Max
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4545-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CU4505-825
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.894 MKD
  Заштеда 40%
  6.490 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8.5
  9
  9.5