на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike

Nike Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature

Код на производ: FD2765-900
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Оддавајќи им почит и на наследството и на иновациите, машките патики Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature комбинираат два култни модели (еден стар и еден нов) за да испорача искуство над очекувањата. Неверојатно лесен и еластичен Flyknit горен дел е поврзан со супер мека амортизација. Облечете ги овие патики и оставете ги вашите стапала да се чувствуваат и да ја раскажат својата приказна. Дизајнерските детали на овие патики се инспирирани од моделот Flyknit Racer од 2012 година. Горниот дел на Flyknit е направен од плетено затегнување што се обликува на вашето стапало за поддршка и дишење. Бесшевниот горен дел ви дава тркачки изглед, додека кадифеното и удобно амортизирање Max Air ја додава вистинската поддршка. Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Растеглив и лесен горен дел од Flyknit
 • Детали од синтетичка кожа
 • Max Air амортизирање
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Мултиколор
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.223 MKD
  Заштеда 30%
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX1361-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DZ2923-274
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7998-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7998-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7463-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF9383-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF3630-100
  Цена 9.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN6949-002
  Цена 12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DQ8426-103
  Цена 9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5