на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike Патики Air Max Plus PS
Nike

Nike Патики Air Max Plus PS

Код на производ: FD9769-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max Plus PS се модерен и удобен модел наменет за деца. Овие патики се дизајнирани со технологијата Air Max која овозможува меко и удобно чувство при одење и трчање. Горниот дел на патиките е изработен од квалитетен материјал кој овозможува добра вентилација и издржливост. Покрај тоа, горниот дел од патиките има дополнителни слоеви материјал на критичните места кои обезбедуваат дополнителна поддршка и стабилност на стапалото при движење. Ѓонот на патиките е изработен од гума и има длабоки жлебови кои ја зголемуваат стабилноста и обезбедуваат добро држење на различни површини. Овој ѓон има и технологија Air Max, која се состои од специјално перниче сместено во петицата на патиката. Ова перниче помага при апсорпција на шок и намалување на притисокот врз стапалото при одење или трчање.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Технологија Air Max

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y